Zostaw ją lepszą (video)

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Lipiec 07 th, 2014 · 3 Comments · In

W momencie, gdy zaczynasz poznawać coraz więcej kobiet, trudno jest nie wejść w pewną pułapkę. Zauważyłem, że niemal każdy, kto zaczyna swoją przygodę w świecie relacji damsko – męskich w mniejszym lub większym stopniu ma ten problem.

W materiale poniżej mówię o jednej ogromnie ważnej strategii. Wierzę całym sobą, że gdyby każdy facet się do niej stosował, żylibyśmy w raju. Dosłownie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety. Materiał pochodzi ze szkolenia „Wyjątkowy Mężczyzna”.  Radziłbym zrobić ćwiczenie, o którym jest w nim mowa. Tylko nie podchodź do niego jak do zadania do wykonania, ale jak do nowego rytuału, który najlepiej jakbyś wprowadził na stałe do swojego życia.

 

 

 

3 komentarzy “Zostaw ją lepszą (video)

 1. Zbigniew

  Dwa lata temu zacząłem spontanicznie robić coś podobnego w sklepie w kórym pracuję.
  Najpierw zaczołem (stopnoiwo) zaczepiać, zagadywać, potem humorem wywoływałem uśmiech na ich twarzach. Uśmiechając się odchodziłem zostawiając ją (i inne) w lepszym nastroju niż zastałem. Naprawdę pyszna zabawa. Zarejestrowałem ogólny wzrost sympatii do mnie. Gorąco polecam!

 2. Sandra

  Dokładnie… Mężczyźni bardzo często (nie wszyscy) zapominają o jednej kwestii, którą poruszyłeś. Warto jest czasem napisać lub zadzwonić nie oczekując niczego. Tylko to zrobić :-) Dzięki

 3. Janusz Wasser

  Czy mi się wydaje czy storna co jakiś czas przestaje działać ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook