Traktuj go jak psa – jak uczyć mężczyzn?(video)

image
By Pawel Rawski On środa, Luty 12 th, 2014 · 3 Comments · In

Im wcześniej sobie uświadomisz, że mężczyzna po prostu wielu rzeczy się nie domyśli, tym szybciej będziesz mogła ułatwić sobie życie. Zdaję sobie sprawę, że czasem możesz czuć się zirytowana tym, że on czegoś nie wie, jednak często tak po prostu jest. Fochy i inne tego typu zagrywki to rzeczy, które zamiast Ci pomóc, w perspektywie długoterminowej jedynie zaszkodzą. O tym jak w prosty, zarazem skuteczny sposób, możesz uczyć mężczyzn, w materiale poniżej.

UWAGA: metafora zastosowana w materiale jest przeznaczona wyłącznie dla osób dojrzałych.

3 komentarzy “Traktuj go jak psa – jak uczyć mężczyzn?(video)

 1. KreatywnaMarzycielka

  Od niedawna jestem na bieżąco, choć znalazłam się tu przypadkiem. Bardzo podoba mi się forma, prosty język, spójność wątków, nieskomplikowany przekaz. Tylko dlaczego te przekleństwa, co one wnoszą? Mają sprawić, żeby wykład był dobitny, trafił do głowy? Osobiście jakbym uczestniczyła w szkoleniu, po takiej sytuacji (dokładnie tu 1:28), jako kobieta jak to określono „emocjonalna” nie miała bym ochoty już się odezwać. Inaczej jest na filmikach, gdzie odbiorcami są mężczyźni, oni muszą mieć mocne słowa, ale uważam, że podejście i sposób przemawiania powinien się różnić w zależności od płci, wiele razy wspomniano, że jesteśmy przeciwieństwami w pewnych kwestiach. Mimo wszystko z przyjemnością oglądam każdy kolejny film i wiele razy śmieję się (nawet na głos) do siebie podczas ich oglądania. Pozdrawiam, Kreatywna.

 2. Mariposa

  Z takim samym komentarzem tu przybylam jak moja poprzedniczka, po co te przeklenstwa? Az uszy puchna… wiec jak autor przykazal od razu zwracam uwage.
  Czyli sie czegos nauczylam, dziekuje ;)

 3. Dominika

  jesteś fenomenalny. Naprawdę. Diabeł tkwi w szczególe, a my niestety często o tym zapominamy,

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook