Stres i wstyd – przestań się nimi ograniczać

image
By Pawel Rawski On czwartek, Luty 04 th, 2016 · 2 Comments · In

Ostatni czas upływa pod znakiem domykania wszelkich kwestii związanych z Wilkiem. Ilość czasu, jaką spędziłem przez ostatnie tygodnie przed kamerą i komputerem, obrabiając to wszystko, jest kosmiczna. Część główna jest już zamknięta. Jednak, jak zawsze, chcę dodać kilka bardzo konkretnych bonusów do całości. Cholera, będę szczery, jeden z samych bonusów powinien kosztować tyle, co cały ten produkt, bo sama jego wartość jest ogromna.

Dobra, Wilk to jedno, natomiast dzisiejszy wpis dotyczy dwóch bardzo ciekawych męskich blokad – stresu i wstydu. Tak, wiem, aż wstyd się przyznać, że się stresujemy, nie wspominając już o tym, jaki to wstyd się wstydzić. Na całe szczęście nie wstydzę się mówić o wstydzie. Chyba. Sprawdź sam.

W materiale dwie ważne informacje, o kolejnym bezpłatnym webinarze, jaki poprowadzę oraz o pewnej ciekawej akcji.

P.S. Jak widzisz, dość intensywnie pracuję także nad materiałami na kanał, wszelkie komentarze i dalsze udostępniania tych treści są bardzo mile widziane. Pamiętaj o tym.

2 komentarzy “Stres i wstyd – przestań się nimi ograniczać

  1. Marcin

    Szczery i bardzo konkretny przekaz a do tego bardzo trafny. Właściwie w każdym swoim filmie, ciągle trafiasz w punkt. Fajnie że robisz to co robisz, mi osobiście bardzo dużo dają treści jakie zamieszczasz. Jestem ciekaw tego Wilka, do usłyszenia 14!

  2. Eastend

    Zajebisty ten film i poruszyles kwestie rozwoju osobistego w Polsce, właśnie Ty trochę odbiegasz od tego pierdolnika i fajnie się Ciebie słucha, bo nie pierdolisz intelektualnie jak większość tylko przekazujesz w prosty i trafny konkretny sposób poparty swoim własnym doświadczeniem. Keep on going!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook