Przyczyna Twoich Porażek W Interakcji Z Kobietami

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Czerwiec 06 th, 2016 · no Comments · In

Wakacje. To bardzo ciekawy okres. Właśnie w tym czasie cała masa facetów zdaje sobie sprawę, że coś w ich życiu nie gra. Że czegoś brakuje i dobrze byłoby się tym tematem w końcu zająć. Relacjami z kobietami, które zresztą w tym okresie zaczynają ubierać się inaczej, pokazując tym samym więcej swojego pięknego ciała.

Niestety, część facetów woli pozostać w sferze marzeń i mentalnej wkręty, zamiast coś z tym realnie zrobić. Jeśli jesteś jedną z takich osób, trafiłeś w złe miejsce. Jeśli jednak jesteś gościem, który już pracuje nad tym tematem, albo facetem, który jest zdeterminowany, by w końcu zacząć, uwierz, dzisiejszy materiał jest dla Ciebie zbawienny.

Zrozumiesz dzięki niemu, co dokładnie jest przyczyną porażki w niemalże każdej jednej interakcji z kobietą. Ten temat jest tak niesamowicie istotny, że podczas warsztatu tłumaczyłem go, rozkładając na czynniki pierwsze przez kilka godzin.

Zobacz materiał, a później przeczytaj resztę tekstu.

 

Na pewno słyszałeś o moim produkcie „The Wolf”. Postanowiłem, że właśnie w okresie przedwakacyjnym zrobimy kolejną kampanię, udostępniając także bezpłatne materiały. Dla najbardziej wymagających dodaliśmy także materiały z całodniowego warsztatu, który w mojej ocenie i wszystkich uczestników był wręcz epickim wydarzeniem.

Gdyby tego wszystkiego było mało, obecnie, wraz z Wilkiem, po raz kolejny w zestawie są dostępne bonusy, które dodałem ostatnio, a także nowe, które przebijają wcześniejsze. Możliwość zakupu wraz z bonusami znika wraz z końcem kampanii, czyli 20 czerwca.

>>Sprawdź co zyskasz dzięki Wilkowi<<

P.S. W końcu napisałem artykuł. Jest zajebisty. Wyląduje na blogu w środę. Sprawdź koniecznie. Następne nagrania z Wilka też dadzą Ci sporo – o nich niebawem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook