Ona tego pragnie, choć nigdy nie powie tego wprost.

image
By Pawel Rawski On niedziela, Sierpień 16 th, 2015 · 10 Comments · In

To mogłoby być takie proste. Gdyby ktoś kiedyś, najlepiej na samym początku Twojej przygody relacji z kobietami, dał Ci kilka niezbędnych porad. Kilka konkretnych wytycznych, co i jak należy robić, by relacje nie tylko były prostsze, ale przede wszystkim byś wiedział, jakich błędów nie popełniać. A ten jeden popełniasz pewnie stale. I każda kobieta, z którą się spotykasz Ci to mówiła. Wielokrotnie. Na swój kobiecy sposób, którego mogłeś nie rozumieć. Bo choćbyś nie wiem jak chciał, nie powie Ci tego wprost.

Rzadko kiedy używam tego zwrotu, jednak w tym przypadku jest zdecydowanie najbardziej trafny – KAŻDA kobieta, pragnie tego, byś ją prowadził. Niezależnie od tego jaka jest, ile ma lat, czy jest typem zimnej suki, business woman, szarej myszki, pani domu, czy sex bomby.

Absolutnym fundamentem energii męskiej jest prowadzenie. To ta cecha, która jest absolutnie fundamentalna w relacji z KAŻDĄ kobietą. Niestety, nie uczono Cię tego. A na pewno nie tak, jak byś tego potrzebował. Bo uczyło Cię wiele kobiet, ale nawet o tym nie wiedziałeś.

Ile razy zapytałeś ją „na co masz dziś ochotę”?. Nie, to nie jest pytanie retoryczne. Odpowiedz sobie teraz w myślach, starając się trafić jak najbliżej konkretnej liczby, ile to było razy? Setki? Tysiące? Do myślenia daje kolejne pytanie, ile razy usłyszałeś konkretną odpowiedź? I pewnie w tym momencie na twojej twarzy maluje się uśmiech, a w głowie myśl „o kurwa”.

Niech zgadnę, mimo że pytałeś, chcąc oczywiście dobrze, nie dostawałeś odpowiedzi, a i tak ponownie zadawałeś to pytanie, zgadza się? Pewnie jeszcze wierzyłeś, że w końcu Ci powie od A do Z co i jak masz z nią robić. Zapomnij o tym. Ona właśnie setki, jak nie tysiące razy uczyła Cię. Za każdym jednym razem w takiej sytuacji, pokazywała Ci – prowadź mnie! A Ty pewnie odbierałeś to, jako jej niezdecydowanie lub dorabiałeś do tego inną historyjkę.

Poniższy materiał jest krótki. Pochodzi z jednego ze szkoleń on-line, które niedawno prowadziłem. Mimo, że trwa ponad 10 minut, poświęć na niego więcej czasu. Obejrzyj go kilkukrotnie. Wbij sobie do głowy każde zawarte w nim słowo. I do cholery, stosuj w życiu nieustannie. Zobaczysz, jakie wtedy można mieć relacje z kobietami.

10 komentarzy “Ona tego pragnie, choć nigdy nie powie tego wprost.

 1. Patyk

  Bardzo fajna wiedza! Proste kroki do zastosowania od razu, tak jak to sam powiedziałeś na początku. Może się wydawać, że w sumie takie pierdoły, ale sam popełniam te błędy w życiu, nie wszystkie, ale kilka tak. Biorę się za pracę nad sobą i zastosowanie ich w życiu!

 2. Ewa

  Paweł, robisz świetną robotę. Więcej takich mężczyzn na świecie poproszę!

 3. Bartek

  Nigdy nie powie tego wprost ? Doprawdy ? W takim razie jestem szczęściarzem, bo jak Boga kocham, jakiś rok temu usłyszałem od kobiety taki oto tekst: „Ty jesteś facetem, Ty prowadzisz” :)

  1. Asti

   Bartku, myśl samodzielnie i nie bierz wszystkiego aż tak dosłownie.
   Pawle, coraz lepsze rzeczy puszczasz w świat. Oby jak najwięcej osób na tym korzystało.

 4. Mateusz Kraków

  Pawle, świetny wpis, właśnie takiej wiedzy obecnie potrzebuję, więc wstrzeliłeś się z tematem ;)
  Interesuje mnie w tym momencie zagadnienie budowania komfortu i zaufania od początku interakcji. Często mi kobiety mówią, że muszą mi zaufać, ale do końca nie wiem jakie elementy się na to składają i podejrzewam, że trwa to budowanie u mnie dłużej, niż by mogło. Zakładam, że szczerość. Ale jakiego rodzaju? No bo przecież nie taka, że mówię wprost czego oczekuję od naszej relacji, bo zabiłoby to całą magię poznawania siebie. Wiem, że u mnie ten etap teraz wymaga pracy. A co z komfortem i zaufaniem na spotkaniach? Czy jeszcze jakieś elementy? Co z bezpieczeństwem? Czy pewność tego, co chcę robić, połączona z pozostałymi elementami z filmu tworzy tę mieszankę czy jeszcze są jakieś inne elementy? Zależy mi na odpowiedzi, gdyż budowanie długotrwałych relacji z kobietami jest moim głównym celem.

  Pawle, inspirujesz do rozwoju, serdecznie pozdrawiam!

 5. Marcin_SM

  Dajesz najlepsze rady i przekazujesz najbardziej wartościową wiedzę jakąkolwiek spotkałem!

  Pozdrawiam!

 6. Julia

  Pawle, sporo piszesz o kobietach jak z nami postepować, może warto by pomyslec nad materialem z tej drugiej strony? Jak kobieta pwoinna sie zachowywac gdy facet ja zwodzi, kiedy sie wycofac co robic, zeby on zaangazowal sie bardziej czy nawet jakie zachowania przez facetow sa mile widziane ze strony kobiet? :)

  Pozdrawiam
  J.

  1. Pawel Rawski

   Julia, będą i takie materiały. Jak już zaczną się tu pojawiać, będą się pojawiać regularnie. Jednak jeszcze trochę cierpliwości.

 7. Sensual

  Proste rady, ale jakże trafne, mam nadzieję, że Mężczyźni oglądali Twój filmik uważnie! „Kobiete interesują Twoje czyny nie słowa” – w pełni potwierdzam skuteczność!

 8. Ja Kobieta

  Jestem kobieta …i stałą bywalczynią tu.Czy to grzech? ;) Też bym chciała zrozumieć mężczyzn chociaż czasami:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook