Obecność: klucz do lepszych relacji z ludźmi.

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Maj 04 th, 2015 · 3 Comments · In

Atrakcyjność to jeden z najmylniej rozumianych konceptów dzisiejszych czasów. Większość uważa, że atrakcyjne jest to, co obecnie jest modne. Nic dziwnego, skoro wielkie firmy pompują ogromne pieniądze, byś był dosłownie bombardowany takimi informacji zewsząd.

Kobietom wbija się od dziecka, poprzez m.in. różne kolorowe czasopisma, by ich twarz wyglądała niemal jak z plastiku. Gdy popatrzysz na wszelkie bilboardy z reklamami zrozumiesz, o czym piszę. Mężczyznom wbija się, by mieli muskuły ze stali, świetną sylwetkę i generalnie byli kolejnym wcieleniem Jamesa Bonda.

Szkoda, że kompletnie pomija się jeden, niesamowicie ważny czynnik odnośnie zarówno atrakcyjności, jak i generalnie komunikacji między ludźmi. W filmie poniżej możesz zobaczyć mały, ale bardzo konkretny i przydatny fragment odnośnie tego, co naprawdę jest atrakcyjne. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

P.s. Jeśli jeszcze tego nie robisz, koniecznie subskrybuj mój kanał na YT – SUBSKRYBUJ.

 

3 komentarzy “Obecność: klucz do lepszych relacji z ludźmi.

  1. Edyta

    Mega! Pawle, rób proszę więcej filmów! Są świetne!

  2. mateusz

    Paweł potrafi ☺

  3. Katia

    Świetny blog, mega dużo ciekawych informacji oraz porad, gratuluję

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook