O Takich Tematach Kobiety Nie Chcą Rozmawiać

image
By Pawel Rawski On niedziela, Czerwiec 12 th, 2016 · 2 Comments · In

Kampania Wilka trwa w najlepsze, a jego nowi posiadacze już odnoszą pierwsze konkretne i często zdumiewające dla nich rezultaty. To zawsze cieszy mnie najbardziej.

Początkowo myślałem, żeby w tym miejscu napisać, ile czasu tworzyłem produkt, ile lat zajęło zebranie całej tej wiedzy i ile energii kosztowało ułożenie go w tak spójną całość. Jednak prawda jest taka, że pewnie masz to gdzieś. Nie dziwię się, ja na Twoim miejscu pewnie też bym miał.

W tym produkcie nie chodzi o mnie, o moją pracę, wysiłek, energię czy inwestycje w sprzęt. W nim zawsze chodziło o Ciebie oraz o to, jak Ty dzięki niemu możesz poprawić swoje życie w relacjach z kobietami i nie tylko. Wiem, to może brzmieć dla niektórych jak banał, ale właśnie taką intencją kierowałem się tworząc cały ten produkt.

Dzisiejsze nagranie to fragment jednego z bonusów, jaki dodałem do całości. To nagranie powstało dlatego, że często jako facet szukasz potwierdzenia pewnych tez, założeń i wielu konceptów, właśnie od kobiety. Niestety mało która wyłoży Ci to, czego potrzebujesz na tacy i to jeszcze w jasny i przejrzysty sposób. Tutaj jest inaczej, zresztą sam sprawdź.

To nagranie jest jedynie fragmentem z materiału, który trwa ponad godzinę. W Wilku znajduje się także pierwsza część mojej rozmowy z Justyną, także ponad godzinna. Możliwość nabycia produktu wraz z dostępem do tych materiałów znika 20 czerwca, decyduj się więc czym prędzej.

>>>Sprawdź co zyskasz dzięki Wilkowi<<<

2 komentarzy “O Takich Tematach Kobiety Nie Chcą Rozmawiać

  1. SRV

    Witaj Pawle. Otóż mam 18 lat i zastanawiam się, czy powinienem rozmawiać też ze starszymi od siebie kobietami (30-35 lat)? Dziś np. widziałem bardzo atrakcyjną kobietę, miała dosyć ciekawą fryzurę i długie sexy nogi, miałem ochotę jej to powiedzieć, ale nie wiem czy tak wypada i jak by zareagowała. Dopiero co zacząłem rozmawiać z kobietami i bałem się czy nie wyrywałbym się na zbyt głęboką wodę. Starsze kobiety zapewne są mądrzejsze i inaczej reagują – choć może tylko mi się tak wydaję.

    1. Paweł Rawski

      Sprawdź!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook