Na Czym Opierasz Własną Wartość

image
By Pawel Rawski On niedziela, Styczeń 24 th, 2016 · 4 Comments · In

Nie ma jeszcze nawet końca stycznia, a na koncie mam już jeden webinar i 3 filmy na kanale. To i tak jest nic w porównaniu z tym, co będzie się dziać w lutym. Oj tak, to będzie istny armagedon, ale o tym jeszcze nie dzisiaj.

Trzeci film z małej serii. Dzisiaj o poczuciu własnej wartości. Temat jest przeogromny, jednak celowo postanowiłem dać Ci dość solidny konkret, byś do tego sporego zagadnienia zaczął podchodzić znacznie konkretniej.

Wszelkie info o najbliższym The Real Men’s Night znajdziesz w tym linku.

 

4 komentarzy “Na Czym Opierasz Własną Wartość

 1. Paulina

  Paweł, Twoje filmy dają sporą wartość nie tylko mężczyznom. W bardzo prosty sposób, tłumaczysz to, co wcale takie proste nie jest. Dziękuje :*

 2. Marcin!

  Wielkie dzięki Paweł, za to, że wrzucasz nadal swoje materiały ze szkoleń! Sam wyniosłem z nich całą masę wartościowych rzeczy, podobnie jak chyba wszyscy je oglądający i chociaż niewielu raczy podziękować, to ja dziękuję za ich wszystkich. Naprawdę zajebista robota!

 3. Mareczek

  Genialne! Dzięki, niby proste pytania a dają do myślenia.
  P.S. Paweł, kiedy możemy spodziewać się Twojego dzieła życia? Wspominałeś jakiś czas temu na FP

 4. Tommi

  Wow ! super materiał !

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook