Fundament motywacji (video)

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Czerwiec 30 th, 2014 · no Comments · In

W ogromnym skrócie. Są dwa rodzaje motywacji. Motywacja „od” oraz motywacja „do”. Bardzo często wprowadzamy zmiany w życiu w momencie, gdy dotkniemy przysłowiowego dna. Innymi słowy – jest tak źle, że wiesz, że musisz coś zmienić. Działasz wtedy na motywacji „od”, ponieważ unikasz tego cierpienia, którego zaznałeś. Druga, bardzo często pomijana strona medalu, to motywacja „do”. Czyli to, do czego dążysz. I tu dość często pojawia się pewien paradoks. Ponieważ dość często, od czegoś uciekamy, ale nie mamy silnie wyznaczonego kierunku, do którego dążymy. Często powoduje to u nas różne sabotaże, które później wrzucamy do jednego worka z napisem – brak motywacji.

Jeśli chcesz uniknąć tego typu konfliktów, zapoznaj się z poniższym materiałem. Możesz z niego sporo wynieść. Jak w większości przypadków, tak i tu, moje doświadczenie jest oparte na kontaktach z kobietami i lekcjach, jakie z nich wyciągnąłem. Nagranie powstało podczas The Real Men’s Night w Warszawie.

Miłego oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook