Dlaczego narzekasz na samotność?

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Wrzesień 28 th, 2015 · 2 Comments · In

Weekend. Na te dni zawsze czekasz z wytęsknieniem, planując co ciekawego można w ciągu nich robić. Z kim i jak? Czasami myślisz o tych wszystkich czynnościach, nowych przygodach i starych znajomych, których w końcu będziesz mógł zobaczyć. Piątek, ostatnie minuty w pracy. Co chwilę zerkasz na telefon, pełen nadziei, że wszyscy będą składać Ci propozycje spotkań. I co? Dupa, kolejny weekend z rzędu nikt się nie odzywa.

Mało kto choćby przez kilka chwil zastanowi się dlaczego tak się dzieje. A już tylko nieliczni, gdy już pomyślą, coś z tym zrobią. By było śmieszniej, czasami wcale nie trzeba myśleć nie wiadomo jak długo i robić nie wiadomo czego. Zobacz fragment szkolenia on-lin, i koniecznie, ale to koniecznie wprowadź to, o czym mówię do swoich codziennych czynności.

 

P.S. Jedna z moich ostatnich inicjatyw, która jest skierowana w stronę mężczyzn, to zamknięta grupa, z której może skorzystać każdy facet, który w niej jest – TRMC

 

2 komentarzy “Dlaczego narzekasz na samotność?

  1. Paweł

    Paweł, jest błąd mały w tekście. Zamiast „on-lin” powinno być „on-line”

    Pozdrawiam ;)

  2. Mae

    Zgadzam się, duże plany na weekend, które kończą się przed telewizorem. Wydaje mi się, że zawsze w towarzystwie jest grupa osób -bierni znajomi, którzy tylko i wyłącznie czekają na telefon, nigdy sami nie zaproponują spotkania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook