Dlaczego łatwiej jest być pizdusiem?

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Wrzesień 21 st, 2015 · 5 Comments · In

Bądźmy szczerzy, większość z nas chce mieć w życiu konkretne rezultaty. Niestety, zazwyczaj chcemy je osiągnąć jak najmniejszym kosztem. Stale szukamy „złotych pigułek” na wszystko, jak najprostszych metod, by mieć jak najlepsze korzyści. Problem polega na tym, że to wszystko tak nie działa.

Od kilku lat spotykam na swojej drodze różnych mężczyzn. Niektórzy z nich dopiero pretendują do tego miana, niektórym całkiem do niego blisko a inni, muszą przejść na prawdę sporą i niezbyt wygodną drogę, by się nimi naprawdę czuć. Niestety, ten trud wykonuje nadal garstka. W końcu do tego by przyznać się samemu przed sobą, że czegoś się nie rozumie, a następnie włożyć konkretny wysiłek, by posiąść dane umiejętności, nie jest czymś łatwym. Ba, to zazwyczaj jest czymś, co przerasta wielu tzw. mężczyzn.

W materiale poniżej możesz zobaczyć, dlaczego dzisiaj jest tak wielu pizdusiów, a wciąż tak mało prawdziwych mężczyzn. Film głównie skierowany jest do panów, by jak najwięcej z nich w końcu zaczęło coś ze swoim życiem robić. Jednak wiele kobiet także wyciągnie z tego nagrania coś dla siebie, jeśli naprawdę chce lepiej poznać męski świat. Mówię w nim głównie o dwóch sporych problemach, które niestety zazwyczaj są tematami tabu.

 

 

P.S. Panowie, koniecznie zerknijcie do tej grupy – TRMC.

 

5 komentarzy “Dlaczego łatwiej jest być pizdusiem?

 1. Ewa

  Jak zawsze trafnie i konkretnie!

 2. Franc

  Film to „Don Jon” http://www.filmweb.pl/film/Don+Jon-2013-648179#_=_
  W nagraniu słychać bardziej „Don Don”

 3. Marcin_SM

  Koniecznie zobaczę. Dzięki za kolejny wpis i wartościową wiedzę!

 4. Jacek Zamojski

  Paweł, dzięki za kolejny świetny materiał; przypomniał mi jak dużo się zmieniło u mnie od WMa :) jak będziesz w Krakowie daj mi znać, to moja nowa lokalizacja ;)

 5. Darek Chruściel

  Od niedawna ogladam Twoje filmy .Mądrze Paweł gadasz.Dosadnie, bez owijania w bawełne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook