5 strategii z „Wyjątkowego Mężczyzny”

image
By Pawel Rawski On czwartek, Kwiecień 11 th, 2013 · no Comments · In

Przygotowując się do poprowadzenia szkolenia dla mężczyzn, postanowiłem podzielić się kilkoma strategiami, które zostaną szerzej omówione i wyjaśnione na seminarium. Jest tego znacznie, znacznie więcej, jednak wprowadzenie do życia nawet tych 5, już może spowodować, że jesteś takim facetem, którego kobiety pożądają. A uwierz, w dzisiejszych czasach, nie ma ich zbyt wielu.

Nigdy nie zmieniaj zdania tylko po to, by zadowolić kobietę.

Jeśli coś Ci się nie podoba lub jeśli masz zupełnie inny pogląd na daną sprawę niż ona, pod żadnym pozorem nie zmieniaj swojego zdania tylko po to, by ją zadowolić. Bo w gruncie rzeczy wcale jej czymś takim nie zadowolisz, a wywołasz przeciwną reakcję. Żadna kobieta nie lubi mężczyzn, którzy są bezbarwni i pozbawieni własnego zdania. I mimo że nieraz pewnie widziałeś, jak jakiś chłopaczek lata za nią jak mały kundelek na smyczy, to wcześniej czy później, a zazwyczaj bardzo szybko, takie zachowanie nie tylko ją znudzi, co wręcz zacznie odpychać. Jeśli uważasz coś za słabe, to mimo że jej wydaje się to niesamowite… Fuck it. Jest słabe i już. Oczywiście, nie idź w skrajność pod tytułem „tylko ja mam rację, a Twoje zdanie się nie liczy”, bo absolutnie nie o to chodzi. Oczywiście, słuchaj jej, jednak decyzję podejmuj w oparciu o to, co sam czujesz. Miej swoje zdanie i nie bój się o nim mówić, mimo że jej nie zawsze będzie to pasowało, możesz być pewny, że to doceni.

Nie stawiaj jej na piedestale.

W momencie gdy uważasz, że ona jest  na tyle atrakcyjna, że aż boisz się do niej podejść, stawiasz siebie w beznadziejnym położeniu i to na własne życzenie. Zapamiętaj, że nikt nie lubi poznawać osób, które już na starcie ustawiają siebie niżej. Mam kilka przyjaciółek, które są po prostu piękne. Wiesz, ten rodzaj seksapilu, że gdy taka wchodzi do lokalu, to wszyscy na nią patrzą, robiąc wielkie oczy, a ci „odważniejsi” dodadzą jakieś „łoooo, ale dupa” i…. tyle. Do wielu z nich mężczyźni po prostu boją się podejść, bo uważają (SIC!), że i tak zostaną spławieni. Co za ograniczający absurd! Do tych najlepiej wyglądających kobiet, bynajmniej z tego co nieustannie widzę i słyszę, podchodzi najmniej mężczyzn, a jak któryś to robi, to zazwyczaj jest już nieźle pijany, bo wcześniej na odwagę musiał w siebie wlewać, gdyż jaj między nogami brak.

Olej tak durny schemat i nie rób bogini z osoby, o której nie masz najmniejszego pojęcia. Nie znając jej, dajesz jej tak ogromną wartość, jakby była dla Ciebie nie wiadomo kim, a nie wiesz o niej kompletnie nic. Ba, nie wiesz nawet, czy tak naprawdę chcesz ją poznać. Wiesz jedynie, że podoba Ci się to, co widzisz, tyle. Miej odwagę, podejdź, poznaj i sam zdecyduj, czy Ty chcesz, by to ona poznała Ciebie.

Nie musisz nic udowadniać, wyluzuj.

Z jednej strony  można o tym nie mówić, patrzeć i dalej mieć niezły ubaw, serio.
„Jestem zajebisty, patrz na tę furę, tylko uważaj, jak wsiadasz, żeby nie pobrudzić mi tapicerki”, „Jestem fajnym gościem, bo znam biegle 7 języków”, „Byłem w 15 różnych krajach, z jednego na pamiątkę przywiozłem sobie tego roleksa, patrz”… Damn it, jak jesteś facetem, który ma poukładane w głowie i ma ciekawy styl życia, wyluzuj, to wszystko widać, a możesz być pewny, że one na pewno to dostrzegą. Pokazywanie na siłę tego, co masz, czy gdzie byłeś, często może nawet znacznie obniżyć Twoją wartość w jej oczach. Wyluzuj, to znacznie bardziej zasobny stan.  Wtedy i ona przy Tobie będzie się czuć swobodnie, bo widzi, że jesteś typem faceta, który nie zabiega na siłę o jej względy.

Pierdol otoczenie, baw się!

Gdy byłeś małym dzieckiem, nie potrzebowałeś nawet zabawek do tego, by czuć się rewelacyjnie, w każdym miejscu, w jakim się tylko znalazłeś. Z biegiem lat jednak programowanie społeczne robi swoje i mocno blokuje Twoją kreatywność i dobre samopoczucie, gdy na to pozwolisz! Niezależnie od tego,  gdzie jesteś i co robisz, możesz się przy tym bawić. W szczególności gdy jesteś gdzieś z kobietą. Pamiętaj, że jeśli Ty się dobrze bawisz, to i ona może bardzo szybko podążyć za Tobą. Tak samo jak przynudzasz, wtedy i ona zacznie, często zwalając winę na Ciebie. Każda jedna sytuacja, w jakiej się znajdujesz, może być źródłem ogromnej ilości nowych i kreatywnych pomysłów:
– Jesteście razem na zakupach, ona stoi przy kasie, gdy z Twoich ust pada głośne STOP, na które cały sklep na chwilę zamiera w bezruchu, Ty podchodzisz do niej i ją całujesz. Widziałeś kiedyś taką akcję w sklepie? Jak myślisz, ona coś takiego przeżyła?
– Widzisz nieznaną, naprawdę ładną kobietę na ulicy, zamiast dostawać skrętu szyi podchodzisz i mówisz, ze plułbyś sobie w brodę do końca dnia albo chociaż z 2 minuty, gdybyś nie podszedł i jej nie poznał. Od kilku lat, zarówno na prowadzonych przeze mnie szkoleniach czy wystąpieniach, jak i prywatnie, pytam kobiety, jak często w ich całym życiu, zdarzyło się, że normalnie wyglądający mężczyzna (nie bezdomny proszący o złotówkę, czy menel, któremu brakuje do flachy) podszedł do nich w dzień z komplementem. I odpowiedź na to pytanie wręcz dobija, bo zazwyczaj tylko do kilku kobiet podeszło 3-5 facetów w ciągu dnia (SIC!). Natomiast na pytanie, czy chciałaby, żeby facet podszedł w dzień, by zwyczajnie się zapoznać, nie spotkałem jeszcze ani jednej przeczącej odpowiedzi – wbij to sobie do głowy!

Spraw, by jej świat był lepszym miejscem dlatego, że Ty się w nim pojawiłeś. 

Podchodzisz, ale ona akurat się gdzieś spieszy i nie ma czasu nawet na chwilę rozmowy, uśmiechnij się i życz jej miłego dnia, zamiast chrzanić, że z nią jest cos nie tak. Byliście razem w związku, jednak coś nie wyszło i postanowiliście go skończyć, bądź facetem i zrób to tak, by ona nie uważała, że każdy facet na świecie jest beznadziejny, łącznie z Tobą, miej klasę mimo że czasem nie jest to tak łatwe, jakby się wydawało. Poznaliście się niedawno i czujesz, że rodzi się między Wami coś ciekawego. W tym momencie już sprawiasz, że jej świat, jej rzeczywistość jest inna, właśnie dlatego, że ktoś taki jak Ty się w niej pojawił. W końcu to mógł być ktoś inny, jednak to jesteś Ty. Pamiętaj, że życie jest zawsze ciekawsze, gdy występują  w nim ciekawe i interesujące osoby, bądź jedną z nich. Ponieważ wtedy kobiety będą chciały, byś pojawiał się tam jak najczęściej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook