5 Sekretów Kobiecej Psychiki

image
By Pawel Rawski On czwartek, Luty 18 th, 2016 · 3 Comments · In

Jak zapewne wiesz, w ubiegłą niedzielę prowadziłem bezpłatne szkolenie on-line, na którym też miała miejsce premiera mojego najnowszego projektu The Wolf. Ten jeden jedyny raz postanowiłem wstawić na swój kanał nagranie z tego wydarzenia. Wartość w nim przedstawiona jest tak konkretna, że chcę, by trafiła także do innych.

Podczas szkolenia mówiłem o takich zagadnieniach, które dosłownie są kluczowe, by lepiej zrozumieć psychikę kobiet. Rozłożyłem na czynniki pierwsze to, co jest na prawdę atrakcyjne dla kobiet i chodzi mi tu o te znacznie głębsze aspekty, niż to co nieustannie wbija Ci do głowy społeczeństwo.

Dbając o jakość, zmieniłem nawet dźwięk w nagraniu, podkładając ten z mikrofonu zewnętrznego, dzięki czemu jakość dźwięku jest lepsza niż na samym webinarze. Just doing my best.

Poświęciłem też sporo czasu, by wyjaśnić dokładnie czym jest The Wolf oraz co dokładnie w nim jest.

Myślę, że znajdziesz tutaj masę przydatnej wiedzy i praktycznych wskazówek. Enjoy!

Jeśli jeszcze nie widziałeś, koniecznie sprawdź tę stronę: www.bethewolf.pl

 

3 komentarzy “5 Sekretów Kobiecej Psychiki

  1. Piotrass

    O stary! Dzięki że to udostępniasz! Byłem na różnych webinarach, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył. Masz taką energię do działania że nie jestem w stanie opisać jak bardzo ona emanuje na innych, jak chociażby na mnie! Wielkie, wielkie dzięki za wszystko co robisz!!!

  2. Michael

    To co przekazujesz jest bezcenne. Za ost webinar wielkie gratulacje, nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Wilka od środka

  3. Jacob

    Dzięki wielkie Paweł za wszystko!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook