4 Filtry Do Natychmiastowej Poprawy Relacji Z Kobietami

image
By Pawel Rawski On poniedziałek, Listopad 02 nd, 2015 · 13 Comments · In

Ostatni czas to w moim życiu najbardziej pracowity okres. Nie zanosi się na zmianę i nie ma się co dziwić. Pracuję ostatnio nad czymś, co dosłownie będzie istną perełką dla każdego faceta. Taką platynową perełką, którą każdy chce mieć. Śledź na bieżąco fanpage, a już na dniach dowiesz się kilku ciekawych rzeczy o tym co nadchodzi. Tak bardzo nie mogę się doczekać, że aż się stresuję.

Dzisiaj natomiast mam dla Ciebie bardzo wartościowy kąsek niesamowicie przydatnej i cholernie skutecznej wiedzy. Nagranie, które jest poniżej trwa lekko ponad godzinę. Zostało zrobione podczas jednego z The Real Men’s Night w Warszawie. Poznasz w nim kolejny koncept, który jest genialny w swej prostocie. Nazwałem go Wyczuciem Socjalnym. Ma bezpośrednie przełożenie na dosłownie każdą interakcję z drugim człowiekiem. Zresztą, sam sprawdź.

Wypatruj tego co nadchodzi, bo w listopadzie nadciągają wielkie rzeczy. Oj, wielkie. Do następnego!

 

13 komentarzy “4 Filtry Do Natychmiastowej Poprawy Relacji Z Kobietami

 1. Radson

  Godzinny materiał od Rawskiego. Wyłączam telefon, wylogowuje się z FB idę po popcorn i coś do pisania bo wiem że to będzie dobre.
  Dzięki za Twoją robotę Paweł! Na maxa mi już pomogłeś i stale to robisz!!!

 2. Wonderbet

  Będzie to szkolenie, czy produkt, Paweł?

  1. Paweł Rawski

   You will see. Cierpliwości. Gwarantuje że będzie o tym baaardzo głośno i to już dość niebawem.

 3. Kamil

  Jestem pod wrażeniem! Dzięki Paweł za materiał.

  Uświadomiłeś mi często jak wiele złych schematów powielałem, głównie mam tu na myśli chęć brania tylko z relacji zamiast dawać. Nie pokazywałem często swoich intencji i przez to relacje zmierzały w innym kierunku. Mam nadzieję, że uda mi się zastosować Twoje rady w życiu. Wielkie dziękuję :)

 4. Krzych

  Dzięki temu materiałowi widzę jak wiele się już zmieniło dzięki prostej pracy nad sobą. Cholernie dobra robota, Paweł.

 5. Darek

  Bardzo tresciwe przypomnienie wielu mega istotnych rzeczy , dla mnie najbardziej przydatne to; koncentracja na NAJBLIŻSZYM kroku podczas interakcji z kobieta i to zeby intencja w rozmowie byla (oczywiscie szczera i naturalnie wypływajaca) chec dania czegos od siebie . DZIEKI za fajny materiał .

  Pozdrawiam

 6. Kacper

  Genialnie potrafisz wyjaśnić i rozłożyć niby skomplikowane procesy na proste schematy, które stają się łatwiejsze do zrozumienia dla kogoś o mniejszej świadomości. To wszystko jest trudne do zrozumienia niczym poprzednie zdanie. Jednak po przeanalizowaniu jest do przyswojenia.

 7. Łukasz

  Bardzo ciekawy materiał. Najbardziej mnie urzekło bycie empatycznym i uświadamianie sobie swoich filtrów, a także przede wszystkim to by dawać, nie oczekując niczego w zamian. A i przede wszystkim wcześniej się zastanawiałem czemu tak tanio przekazujesz tak użyteczna i potężna wiedzę teraz już wiem. Dziękuje i pozdrawiam.

 8. Kuba

  Nic nie wypiszę, bo ja się staram stosować do tego co powiedziałeś na filmie. Jest w tym niejako Twoja zasługa, byłem na dwóch Wieczorach Rozwoju, choć o może nieco innej tematyce, ale później od czasu do czasu oglądałem Twoje filmy lub czytałem posty ale przyznaję rację i sam to też głoszę do innych, że taka samoświadomość popełnianych czynów oraz obserwacja zachowań ludzkich daje fajną siłę w swoim umyśle i radość dla osób, z którymi przebywam. Dziękuję więc i jak spotkam Cię pomykającego po lubelskich wydarzeniach kulturalnych to na pewno podejdę i zrobię to osobiście ;)

  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)

 9. Tu Od Teraz

  Zajrzałam na chwilę na Twój blog i z rozkoszą zostanę na długo. A najpiękniejsze jest to, że wreszcie mogę słuchać co Mężczyzna ma do powiedzenia na to co zwie się życiem. Przecież to piękne. Usiąść i czytać.. Nic więcej nie potrzeba… Pisz a ja będę Cię czytać…

 10. Daniel

  Robisz naprawdę ważną rzecz dla ludzi. Według mnie takie materiały potrafią zmienić podejście ludzi do spraw codziennych.
  Ciekawe jest właśnie to dawanie od siebie. Według mnie właśnie to jest trudne aby nie starać się wyceniać tego co „daliśmy” i oczekiwać co najmniej tyle samo w zamian.

  Z tymi relacjami damsko – męskimi to chyba zawsze będzie niekończąca się historia trudności, ale może to i lepiej bo wtedy wiadomo, że żyjemy :-)
  Ciekawi mnie co jest trudne/kłopotliwe dla kobiet w kontaktach z mężczyznami, gdzie kobiety upatrują się problemów, tak z Ich punktu widzenia?

 11. Sabrina

  Nie spotkałam tych reguł ujętych w jednym, konkretnym materiale tak jak tutaj. Mam koleżankę, która wszystkim wszystko pożycza, załatwia, prosi o pomoc bez skrępowania. Ma mnóstwo znajomych dzięki temu. Czasami ta jej otwartość mnie denerwowała, ale wyciągnęłam wniosek, że takim zachowaniem zjednywała sobie ludzi.
  Dlaczego nie uczą tej inteligencji socjalnej w szkołach tylko wpajają durne informacje, a potem dziwią się, że ludzie są odludkami i nie potrafią się integrować i rozmawiać. Jak mają umieć, jak nie wiedzą jak to się robi, a po drugie nie wiedzą, że to ma ogromny wpływ na jakość ich życia.

  Bardzo fajny materiał.

 12. Roman

  Fajna sprawa, że uczysz ludzi jak świadomie myśleć o swoich zachowaniach i to rozwijać.Zmuszasz ludzi, aby znajdowali samemu cechy, emocje, zachowania, które wpływają na relacje.
  Ja osobiście wyniosłem z tego materiału, że żyje bardzo odległym czasem, nie skupiam się nad tym, co tu i teraz, jeśli spotykam nową kobietę. Staję się w ten sposób nieautentyczny. Uświadomiłem sobie, co powoduję dobre relację z kobietami, które długo już znam. Wpływam na ich emocję swoim pozytywnym myśleniem, co okazują szczerym uśmiechem. Także dowartościowując je i poświęcając uwagę rozmowie na różne tematy, co nie udaje się z tymi, które myślę w kategoriach związku. Jakaś rada do tego ?
  Dzięki tym materiałom jestem bardziej świadomy, na co zwracać uwagę w rozmowach z kobietami i co muszę zweryfikować w sobie. Polecam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook