O mnie

image

Nazywam się Paweł Rawski. Kocham przemawiać i uczyć, zazwyczaj robię to z sensem i w taki sposób, że inni chcą mnie słuchać. Ponoć też dobrze piszę. Prawdopodobnie jestem jedną z najbardziej szczerych osób, jakie spotkałeś na swojej drodze. Mam świetną pamięć, koduję większość rozmów, jakie przeprowadziłem w życiu. Podobnie z ludźmi. Choć staram się zapamiętać jedynie tych ciekawych i wierzę, że spotykam tylko takich. Nigdy nie szukałem pracy, zawsze wolałem ją tworzyć. Odkąd pamiętam stawiam na oryginalność i własny styl. Staram się nie marnować swojego czasu, choć nie zawsze mi to wychodzi. Nie lubię sztucznej skromności i nie toleruję kłamstwa oraz kopiowania cudzych pomysłów. Uważam, że są ludzie nie do zastąpienia. Czuję, że jestem jednym z nich.

Uwielbiam aromat kawy, jeszcze bardziej jej smak. Jestem ogromnym pasjonatem kobiecości i wszystkiego, co jest z tym związane. Podobają mi się jedynie kobiety z pięknym uśmiechem. Jeśli więc nie masz dołeczków, gdy się uśmiechasz, nie poznamy się bliżej, choćbyś nie wiem, jaką była boginią.

Gdzie jesteś?

Jesteś w miejscu, które skupia ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej i mają odwagę, by po to sięgać. Nie stękają, że jest trudno i ciężko, a jeśli im się zdarzy, stanowi to jedynie wyjątek od reguły. W tym miejscu szanujemy siebie nawzajem. Zdając sobie sprawę z faktu, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania. Tutaj też śmiało je pokazujemy. Nie akceptujemy chamstwa i mamy niską tolerancję na chłam. Ja dodatkowo nie zgadzam się na reklamy w komentarzach w jakiejkolwiek formie.

image

Gdzie mnie znajdziesz?

Oprócz tego bloga jest kilka miejsc w sieci, które warto, byś sprawdził. W każdym z nich zamieszczam inne treści w różnym formacie. Znajdziesz coś dla siebie.

FanPage

Prowadzony regularnie, by inspirować Cię w skutecznej formie. Gdy już go polubisz, pamiętaj, by zaznaczyć opcję dostawania powiadomień.

Subskrybuj

Newsletter

Dostęp do elitarnej grupy, która dostaje informacje jako pierwsza, a czasem jako jedyna. Spokojnie, ja także nie toleruję spamu.

Subskrybuj

www

Moja wizytówka w sieci. Możesz znaleźć tam kalendarz z wartościowymi wydarzeniami oraz dostęp do produktów on-line.

Odwiedź

YouTube

Ogromna ilość wartościowej i praktycznej wiedzy. Koniecznie subskrybuj.

Subskrybuj

Profil prywatny

Tu zamieszczam bardziej osobiste treści, których nie publikuję nigdzie indziej. „Obserwuj” i nie zdziw się, jeśli nie odpowiem na Twoją wiadomość.

Obserwuj

Facebook